Płatnośc kartą

Jeżeli chcesz za swoje zakupy zapłacić kartą płatniczą, na etapie wyboru metody płatności wybierz opcję "Karta płatnicza". Następnie uzupełnij numer karty, imię i nazwisko posiadcza, datę ważności karty oraz kod CVV i zaakcpetuj transakcję przyciskiem "Zapłać teraz".

Płatność PayU

W Klenti.pl jedną z metod płatności jest szybki przelew internetowy. Po wybraniu tej metody płatności zostaniej przekierowany do systemu PayU gdzie będziesz mógł wybrać z listy swój bank. Nastepnie dokonaj przelewu zgodnie z wytycznymi swojego banku.

Płatność BLIK

Za zamówienie możesz zapłacić BLIKIEM. Wystarczy, że podczas wyboru metody płatności zaznaczysz opcję "Płatność BLIK". Następnie zostanie przekierowany na stronę gdzie należy przepisać kod BLIK z aplikacji bankowej. Kliknij „zapłać”, potwierdź transakcję PINem w aplikacji banku i gotowe.

Płatność Apple Pay

Jeżeli chcesz skorzystać z płatności Apple Pay, zaznacz płatność PayU. Nastepnie zostaniesz przekierowany do systemy PayU gdzie należy wybrać opcję Apple Pay. Dokonaj transkacji zgodnie z dalszymi wytycznymi.

Płatność google pay

Jedną z metodą płatności dostepnych na Klenti.pl jest Google Pay. Wystarczy, że zaznaczysz przy wyborze metody płatności opcję "PayU - szybki przelew", a po przekierowaniu na kolejną stronę wybierz opcję Google Pay. Zaloguj się na swoje konto Google i zaakceptuj transakcję przyciskiem „Zapłać”.